PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251806}

Michał Strogow - kurier carski

Michele Strogoff - il corriere dello zar
6,8 160
ocen
6,8 10 1 160
Michał Strogow kurier carski
powrót do forum filmu Michał Strogow - kurier carski

BYŁ NAJLEPSZY,NIESTETY NIE DO ZNALEZIENIA OBECNIE,JEST NA YOU TUBIE NIESTETY, BEZ LEKTORA, I NIE CAŁY.W LATACH 70-YCH LECIAŁ TYLKO JEDEN RAZ W TV Z DUBBINGIEM.A TEN TO JUŻ NIE TO

Matiasparviere70

Chodzi o serial, do którego muzykę skomponował Vladimir Cosma ze znanym motywem akordeonowym Nadia Theme ?

Muzykę mam, filmu nigdzie nie widzę do ściągnięcia, kupienia, czy w powtórkach na kablówce.

Matiasparviere70

Dzisiaj na TVP Kultura o 17:00...wersja z '75 ma być?

lenka96

lenka96 co ty pitolisz? Brałaś coś?TEN SERIAL JEST NIE OSIĄGALNY..No chyba że posiadasz maszynę do podróży w czasie i cofniesz się do pięknych lat 70-ych.Podobno w laboratoriach armii amerykańskiej coś takiego posiadają,więc nic straconego.Poderwij Obamę to bedziesz miała koneksje

Matiasparviere70

Jak to nieosiągalny? Sam pisałeś, że jest tyle że w oryginale. Teraz tylko pozostaje liczyć na kogoś, kto się zlituje i przetłumaczy.

Poza tym, co ty mi zarzucasz? Jedynie spytałam, bo w filmwebowym programie telewizyjnym nie było odnośnika przy tym tytule - czy też jest to wersja z '75 czy '99.

lenka96

Ale na TVP Kultura nie ma dziś ani wersji z 75 ani z 99,leci zupełnie coś innego.Ja mam program telewizyjny w gazecie.Ten film jest nieosiągalny w telewizji,bo taśmy z nim w wersji dubbing uległy zniszczeniu w archiwach TV.Poza tym oczywiście że są urywki na you tube,i można go kupić na DVD za granicą,ale w polskiej wersji nie ma

Matiasparviere70

Taak, pomyliło mi się. To na TVP Historia.

lenka96

Wersja filmu z 1999 roku jest w sieci na torrentach , a napisy są do wersji 1975 r. na napi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones